«  Серпень 2017  »

Головна » 2017 » Серпень » 31 » Підсумки літнього оздоровлення
Підсумки літнього оздоровлення

Підсумки літнього оздоровлення 2017 року

Літо… У кожної дорослої людини це слово викликає переважно приємні асоціації: сонце, пляж, риболовля, хвилі річки чи моря. Для наших дітей літо - це час мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників дошкільного закладу №8 «Космічний» літо відповідальна пора. Адже необхідно створити такі умови, щоб реалізувалися дитячі мрії, з’явилися нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили, а ще – дізналися багато нового.

Широке використання повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими овочами, фруктами, соками, активні форми відпочину, забезпечення оптимального рухового режиму – все це сприяє оздоровленню дитячого організму.

Вихователі садка дбають, щоб кожен літній день став незабутнім для малюків, сповнений подій та вражень. Так наші діти із задоволенням беруть участь у конкурсах «Розмалюй кульку», «Самий розумний». Весело проходять розваги «Літо, літо завітало, щось цікаве розказало», «Свято мильних бульбашок»,«День народження бантика», «Кожному в пісочниці дуже гратись хочеться», «Парад капелюшків», «Люблять діти Україну». З користю для здоровя проводяться Малі олімпійські ігри,свята «Зростаємо дужими», «Українці сили ні в кого не просили». Кожен день у садочку приносить вихованцям радість, гарний настрій, наснагу, перевтілює їх у героїв казок, мультиків, талановитих художників, глядачів театру. Вони отримують достатньо сонячного тепла, ласки від водички міні – басейнів, вражень від прогулянок та цікавих зустрічей.

Переглядів: 60 | Додав: cosmos8 | Рейтинг: 0.0/0