«  Жовтень 2018  »

Четвер, 18.10.2018, 21:40
Особливості матеріально - технічної бази

У дошкільному закладі функціонують  кабінети: завідувача, практичного психолога,  вчителя-логопеда, медичний,    методичний,   музична та спортивна зали, басейн, кімната Казок. Групові кімнати обладнані комплектами сучасних дитячих меблів, створені ігрові, розвивальні осередки, центри пошуково-дослідницької роботи. Краєзнавча галерея «Спадщина» - це загальний внесок колективу, дітей, батьків у громадянське виховання. Саме тут дошкільнята не тільки набувають знань про малу Батьківщину, історію України, а й формуються як громадяни. Інтер’єр закладу витриманий в єдиному стилі, світлих і гармонійних тонах, прикрашений картинами, фотоколажами, роботами  дітей, сюжетними композиціями, зеленими куточками.

План розвитку матеріально - технічної бази на 2017 - 2019 роки

Пріоритетні напрями  освітньої діяльності

Згідно Статуту дошкільний заклад є закладом художньо-естетичного напряму. Робота колективу спрямована на: інтелектуальний розвиток і формування дитячої творчості; фізичний розвиток і здоровий спосіб життя;  психічне здоров’я; художньо-естетичний розвиток; ігрову діяльність та розвивальне предметне середовище  дитинства; пізнання світу через еколого-краєзнавчу роботу; виховання гуманістично спрямованого громадянина України; інтеграцію родинного та суспільного виховання.

Впровадження інноваційних технологій

У навчально  виховному процесі використовуються: методики  М.Зайцева, М. Монтессорі, М. Єфименка,  Л.Фесюкової,  ТРВЗ,   Ш.Амонашвілі; педагогічна спадщина  В.Сухомлинського, С.Русової; інноваційні методики  Л.Шелестової,  К.Орфа.