«  Червень 2019  »

Четвер, 27.06.2019, 13:47

Пріоритетні напрями освітньої діяльності

Згідно Статуту дошкільний заклад є закладом художньо-естетичного напряму. Робота колективу спрямована на: інтелектуальний розвиток і формування дитячої творчості; фізичний розвиток і здоровий спосіб життя; психічне здоров’я; художньо-естетичний розвиток; ігрову діяльність та розвивальне предметне середовище дитинства; пізнання світу через еколого-краєзнавчу роботу; виховання гуманістично спрямованого громадянина України; інтеграцію родинного та суспільного виховання.

Впровадження інноваційних технологій

У освітньо-виховному процесі використовуються: М. Монтессорі, М. Єфименка, Л.Фесюкової, ТРВЗ, Ш.Амонашвілі; педагогічна спадщина В.Сухомлинського, С.Русової,  Л.Шелестової, К.Орфа, методика активного слухання музики Б. Штраус, використання коректурних таблиць, психолого-педагогічне проектування, використання методів ейдетики у корекційній роботі, технологія Сендплей з використаня кінетичного піску, "Стіни, стеля, підлога, які говорять" - ковролінограф, "Формування мовленнєвої компетентності у дітей старшого дошкільного віку засобом пейзажного живопису з використанням багатоканальної діяльності", методика Базарного, музейна педагогіка, Су-Джок терапія у корекційній роботі, степ-аеробіка, стретчинг, черлідінг, фітболгімнастика.

Особливості матеріально - технічної бази

У дошкільному закладі функціонують  кабінети: завідувача, практичного психолога, учителя-логопеда, медичний,   методичний,   музична та спортивна зали, басейн, кімната Казок, кабінет зображувальної діяльності. Групові кімнати обладнані комплектами сучасних дитячих меблів, створені ігрові, розвивальні осередки, центри пошуково-дослідницької роботи. Краєзнавча галерея «Спадщина» - це загальний внесок колективу, дітей, батьків у громадянське виховання. Саме тут дошкільнята не тільки набувають знань про малу Батьківщину, історію України, а й формуються як громадяни. Інтер’єр закладу витриманий в єдиному стилі, світлих і гармонійних тонах, прикрашений картинами, фотоколажами, роботами  дітей, сюжетними композиціями, зеленими куточками.

План розвитку матеріально - технічної бази на 2017 - 2019 роки