«  Вересень 2018  »

гри на музичних інструментах
ГУРТОК

«Веселі музики»

(керівник гуртка Воєводіна А.О.)

Основна мета програми .

Використовуючи творчі завдання та ігрові вправи розширювати сферу музичної діяльності дошкільників, формувати активну та творчу особистість, що знає і розуміє культуру свого народу, шанобливо до неї відноситься. Виховувати ініціативу і самостійность у втіленні художнього задуму. Формувати у дітей елементарні музичні знання та здібності; розвивати музичний слух, почуття ритму, музичну сприйнятливість; сприяти виконанню музичних творів у колективі; виховувати стриманість, дружність,  естетичний смак.

Головні завдання програми.

·        Розвивати  мислення, музичну уяву та фантазію; викликати естетичну насолоду від звучання різних музичних інструментів, радість від власної спроможності  та відчуття  єдності з однолітками.

·        Створити умови для формування дитячої інструментальної  творчості.

·        Розвивати динамічний та тембровий слух, вміння розрізняти на слух музичні інструменти,  правильно добирати на слух ритмічний малюнок знайомих пісень.

·        Удосконалювати вміння запам’ятовувати певний обсяг музичної партії та вміти слухати інших.

·        Володіти прийомами гри на музичних інструментах.

·        Виховувати любов до музичної культури та музичної діяльності, позитивно розвивати дитячий внутрішній світ.

·        Спонукати до елементарного музикування, акомпонування,  до гри у ансамблі та оркестрі.

·        Сприяти розвитку музичної пам'яті, уваги, допомагати подоланню зайвої сором'язливості, скутості, розширювати музичний кругозір дитини.