«  Серпень 2019  »

Вівторок, 20.08.2019, 23:11

Гурток гідроаеробіки «Дельфін»

(керівник Бударіна Алла Андріївна)

Пояснювальна записка

Гідроаєробіка – благодійно впливає на фізичний розвиток дитини, та її особливості. Дітям властива динаміка розвитку дихання, гнучкість.

Керівнику гуртка необхідно (враховуючи особливості вікової фізіології та психології дітей) підтримувати та заохочувати  гуртківців до самообслуговування, що дуже важливо для їх виховання, сміливості, дисциплінованості.

Мета: навчати плавати вертикально при допомозі рухів ніг, ходьби, бігу, підстрибуванню.

·              Розвивати координацію рухів при ритмічному виконанні вправ і орієнтацію у воді.

·              Виховувати прагнення до прекрасного, творчу індивідуальність у вправах на воді.

·              Удосконалювати психічні і морально-вольові якості, сміливість, кмітливість, наполегливість.

Головні завдання програми:

·        Вчити дітей виконувати вправи  різні за складністю, їх дозування

·              Навчати нових варіантів ходьби, бігу, підстрибуванню.

·              Працювати над удосконаленням вивчених елементів та їх засвоєнню.

·              Вчити дітей виконувати вправи координаційно, функціонально, ритмічно.

·              Працювати над підвищенням активності дітей, нетрадиційних, цікавих методів та засобів навчання.

Програма гуртка з гідроаєробіки «Дельфін» складається з трьох комплексів.

I.          Комплекс № 1 «Мавпочки»

II.          Комплекс № 2 «Моторчики»

III.          Комплекс № 3 «Силачі»

Програма розрахована для дітей старшого дошкільного віку (5-6 р.). Загальний обсяг складає 28 занять на рік з навантаженням 1 заняття на тиждень ( для дітей 5-6 років 15-20 хвилин).