Меню сайту

Пошук

Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України< Управління освіти і науки СМР http://osvita-sumy.in.ua/ Освітній портал Педагогічна преса” http://nz.pedpresa.com.ua/edu/3207/

Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 106

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Форма входу

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSSВівторок, 20.08.2019, 23:21

ДОСЯГНЕННЯ 2018-2019 навчальний рік

     Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 13.05.2019 № 378 «Про підсумки І (міського) етапу обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2019 році» у номінації «Сучасне середовище закладу дошкільної освіти для дітей раннього віку» Собіну Інну Іванівну вихователя групи раннього віку, закладу дошкільної освіти № 8 «Космічний» нагороджено грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІ  місце

                      ВІДЕОРОЛІК

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 29.01.2019 № 49 «Про проведення І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році» у номінації «Авторські програми, підручники, посібники, розробки» Гусєву Ніну Олександрівну, учителя-логопеда закладу дошкільної освіти № 8 «Космічний» нагороджено грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте І місце

                                                                                          

Вихованці гуртка "Веселі фарби" (відповідальна особа Кулікова Наталія Вікторівна) прийняли активну участь у Всесвітній акції «Година Землі», конкурсі «Як я можу допомогти Землі?». 14 дітей нагороджено Дипломом учасника конкурсу та подарунками.

 

     Первинну профспілкову організацію ЗДО № 8 "Космічний" нагороджено ГРАМОТОЮ Сумської організації профспілки працівників освіти і науки України  за зайняте II місце в міському огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію закладів та установ освіти м. Суми в 2018 році

                                                                                                              МАТЕРІАЛИ огляду-конкурсу

                                                                                                               

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"

ВІДЕОРОЛІК

Співпраця з СОІППО

ДРУКАЦІЇ 2018-2019 навчальний рік

Стаття «Плавання як засіб загартовування дітей дошкільного віку», збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», секція 4 «Особистість в особливих умовах життєдіяльності і в спорті» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, інструктор з фізкультури Бударіна А.А.

Стаття «Туристично-краєзнавча робота з дітьми дошкільного віку як один із аспектів патріотичного виховання», збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», секція 4 «Особистість в особливих умовах життєдіяльності і в спорті» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 28 лютого – 1 березня 2019 року, м. Суми, завідувач Ткачова Н.М., інструктор з фізкультури Гайдукова В.Л. 

Музично-екологічна казка для дітей старшого дошкільного віку «Урок для Червоної Шапочки», журнал «Фантазії вихователя» 2 випуск, число 4 (844), лютий 2019, вихователь Бурмака Л.О.

Стаття «Соціально-педагогічний супровід дітей старшого дошкільного віку», збірник матеріалів III Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, магістрантів та молодих вчених», Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 11 квітня – 12 квітня 2019 року, м. Суми (частина друга), вихователь-методист Івенко В. В.

Заняття для дітей середнього дошкільного віку «Облаштуємо помешкання», журнал «Фантазії вихователя» 3 випуск, число 6 (846), березень 2019, учитель-логопед Гусєва Н. О., вихователь Убіраєва Л.Ю.

Заняття для дітей старшого дошкільного віку «Вербова гілочка», журнал «Фантазії вихователя» 3 випуск, число 6 (846), березень 2019, вихователь Кулікова Н.В.

Стаття «Фітболгімнастика у формуванні правильної постави та профілактиці плоскостопості у дошкільників», збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», секція 4 «Особистість в особливих умовах життєдіяльності і в спорті» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 28 лютого – 1 березня 2019 року, м. Суми, інструктор з фізкультури Мусієнко О.В.

Стаття «Мовленнєва компетентність вихователя як складова професійного іміджу», збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, магістрантів та молодих науковців «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 8-9 листопада 2018 року, м. Суми, вихователь-методист Зайченко Н.І.

Стаття «Співпраця та форми взаємодії з батьками», збірник матеріалів III Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, магістрантів та молодих вчених», Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 11 квітня – 12 квітня 2019 року, м. Суми (частина перша), вихователь Циба Г. В.

Стаття «Гендерне виховання дітей дошкільного віку: досвід співробітництва учасників педагогічного процесу», збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, магістрантів та молодих науковців «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 8-9 листопада 2018 року, м. Суми, вихователь Нікітенко О.В.

Стаття «Здоров’язберігаючі технології в дошкільних навчальних закладах», збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, магістрантів та молодих науковців «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 8-9 листопада 2018 року, м. Суми, інструктор з фізкультури Гайдукова В.Л.

Логопедичне заняття для дітей із порушенням мовлення «Зустріч із розумними кубиками», журнал «Дитячий садок» № 15 (831), серпень 2018, учитель-логопед Гусєва Н. О.

Заняття для дітей старшого дошкільного віку «Хто в морі живе», журнал «Фантазії вихователя» 6 випуск, число 12 (828), червень 2018, вихователь Кулікова Н.В.

 

ДОСЯГНЕННЯ, ДРУКАЦІЇ

2017-2018 навчальний рік

Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України

Зайняте І місце у І міському етапі,  І місце у ІІ обласному етапі, І місце у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу

МАТЕРІАЛИ

Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018», номінація «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення

ефективності навчально-виховного процесу»

 

 

Педагоги Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-скадок) № 8 «Космічний» взяли участь у І етапі обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2017 році у номінації «Практичне використання педагогічних технологій розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку» (вихователь Зайченко Н.І.) та «Дидактичні матеріали» (вихователь Кошман Л.Г.). На підставі рішення журі вихователь Зайченко Н.І. зайняла І місце у номінації «Практичне використання педагогічних технологій розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку», а матеріали авторської розробки «Формування мовленнєвої компетентності у дітей старшого дошкільного віку засобами пейзажного живопису з використанням методу багатоканальної діяльності» визначено на ІІІ етап конкурсу.

 

Учитель-логопед Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Космічний» Гусєва Н.О. є лауреатом міського огляду-конкурсу логопедичних кабінетів дошкільних навчальних закладів та нагороджена дипломом за особистий значний внесок у створення сучасного предметно-розвивального середовища в логопедичному кабінеті учителів-логопедів.

Дошкільний заклад у 2009 році атестовано на високий рівень освітньої діяльності, занесений до обласної мережі  Шкіл сприяння здоров’ю, є базовим для студентів   СДПУ ім. Макаренка та слухачів курсів ОІППО.  Колектив закладу бере активну участь у різноманітних заходах  на міському, обласному  та всеукраїнському рівнях: 2008рік - переможець міського туру всеукраїнського конкурсу на кращий стан з фізичного виховання, дипломант І ступеню всеукраїнського конкурсу «Сюрпризіада», дипломант обласної акції «Іграшці нове життя» , «Космічний» -  учасник  загальнонаціональної  громадської  акції «Флагмани освіти і науки України» 2011 року,  призери  фінальних змагань з флорболу «Здорова нація – 2011», вихованці секції акробатики  стали призерами змагань, посівши І та ІІ місця у своїй віковій категорії.  Гуртківці закладу стали переможцями  міського конкурсу дитячої  художньої самодіяльності, музичний  керівник Волошина  О.В.  посіла  ІІ місце у Сумському міському фестивалі народної творчості «Сумські зорі». Номінанти  екологічної акції «Пташина їдальня», учасники міської виставки дитячих малюнків «Щаслива родина – успішна Україна»-2012рік. В 2013 році зайняли II місце у міському огляді-конкурсі на кращий медичний кабінет, у лютому 2013 року колектив закладу взяв активну участь у Міжнародному екологічному конкурсі «Здоров’я може бути смачним», де вихованка  групи  «Буратіно» Набока Ганна зайняла друге місце у номінації  «Капелюх повний здоровя» та нагороджена грамотою Управління освіти  і науки Сумської міської ради. Її роботу відправлено до республіки Польща.

Досвід роботи закладу з різних розділів висвітлюється на сторінках періодичної преси: «Дошкільне виховання», БВДС, «Дефектолог», «Психолог дошкілля», «Суми і сумчани», «Ваш шанс», збірка СОІППО «Мій рідний край».

 Творчі здібності  малята  розвивають у  різноманітних     гуртках:

 

 • хореографічному «Небесні ластівки»; 
 • театральному «Казка в «Казці»; 
 • гуртках морально-етичного напряму «Школа шляхетності»,«Джерела доброти»; 
 • вокального співу «Дзвіночок»; 
 • фольклорного співу «Барвінчата»; 
 • ансамблі дитячих музичних інструментів «Веселі музики»; 
 • образотворчому «Веселі фарби»;
 • образотворчому «Талановиті пальчики» 
 • туристично-краєзнавчого напряму «Юний патріотСумщини»; 
 • секції акробатики; 
 • гідроаеробіки «Дельфін»; 
 • «Флорбол»;
 • Англійський для малят

 

нагору

Copyright MyCorp © 2019 Конструктор сайтів - uCoz